• Úvod
  • Odkyselující nápoj Alkarosen

Odkyselující nápoj Alkarosen

Odkyselující nápoj Alkarosen je pečlivě vyváženou směsí minerálů a účinných látek. Pomáhá tělu nastolit rovnováhu mezi kyselinami a zásadami a stabilizovat látkovou výměnu. Je vhodným prostředkem při odkyselování organizmu i při detoxikačních kúrách.

Díky svému unikátnímu složení dokáže být velice nápomocný v procesu, při kterém se tělo zbavuje jak přebytečných kyselin, tak nahromaděných toxinů. Díky šetrnému složení je možné tento přípravek užívat i dlouhodobě.

Při odkyselování a detoxikaci těla je třeba si uvědomit, že samotná změna stravovacích návyků a životního stylu nestačí. Aby se organizmus dokázal patřičně regenerovat, potřebuje dostatečný přísun stopových prvků. Pouhou stravou však není jednoduché docílit poměru těchto látek v potřebném množství. Tuto starost je ideální přenechat odborníkům.

Farmaceutická společnost RosenPharma dodává na náš trh široké portfolio přípravků, jejichž podstatou je maximální respekt k přírodě i k přirozeným funkcím organizmu. Dbá proto maximálně na výběr surovin i vysokou kvalitu svých výrobků. I v případě odkyselujícího nápoje Alkarosen se jedná o vysoce promyšlenou volbu a kombinaci účinných látek, jejichž hlavním úkolem je organizmu dodat vše potřebné v přesně vyváženém poměru a podpořit, ale nenarušit, tělu vlastní procesy. S nápojem Alkarosen máte jistotu vysoké kvality a šetrných účinků.

Právě ohleduplnost k organizmu je důvodem, proč je Alkarosen vyráběn ve formě šumivých tablet. Ty jediné totiž zaručují kompletní vstřebání přípravku, nedráždí žaludeční stěny a začínají účinkovat již záhy po podání.

Vyvážená minerální směs bez obsahu fosfátů.

Složení: Citrát hořečnatý, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan draselný, kyselina jablečná/fumarová, sorbitol/erythritol, steviol-glykosidy, mrkvový prášek, macrogol, přírodní barvivo. Aromatizováno.

Použití: K doplnění zásadotvorných látek, odkyselení a detoxikaci organismu.

Dávkování: 1 tabletu rozpustit ve sklenici vody a vypít nejlépe nalačno 2x denně.

Balení: 20 šumivých tablet v tubě

Kalorická hodnota jedné tablety: 6 kJ

Koupit on-line

Odkyselující nápoj Alkarosen

 Detoxikace cesta ke zdraví

Detoxikace cesta ke zdraví

Detoxikací, stejně jako odkyselením, pomáháme tělu zbavit se toho, co mu škodí. Zde toxinů - nahromaděných jedů, které v těle provádějí velkou neplechu. Divili byste se, za co všechno toxiny mohou. Ale s Alkarosenem jde detoxikace mnohem snáz.
Překyselený organizmus

Překyselený organizmus

Ruku na srdce: kolikrát denně si neodpustíme kávu, černý čaj, nějakou tu sladkost, pečivo z bílé mouky, smažené pokrmy, maso, sklenku alkoholu či ďobání v podobě chipsů? A kolik sníme denně ovoce, zeleniny nebo pečiva z celozrnné mouky?
Zásadotvorný jídelníček

Zásadotvorný jídelníček

Žádný přípravek proti odkyselení však není samospasitelný. Chceme-li svému tělu skutečně pomoci nastolit acidobazickou rovnováhu, je třeba se v první řadě zamyslet nad jídelníčkem a způsobem života. Něčeho si dopřejeme více a jiné zase omezíme.

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz